ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО СЕЛСКО СТОПАНСТВО
НОВА ЗАГОРА
График за провеждане на изпити на ученици в самостоятелна форма на обучение
през уч. 2019/2020
Поправителна
сесия през м.Юни 2020г.
Начален
час на изпитите:9.00ч.
начален
час 9.00ч.
професия: Хлебар
сладкар
Янка Русева VIII кл.
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1. |
IЧужд език -английски |
Писмен/устен |
17.06 |
206 |
Милица Герджиков Дамян Колев |
2. |
Основни процеси машини и апарати в ХВП-РПП |
писмен |
16.06 |
206 |
Радостин Минчев Тодорка Златева |
3. |
Основи на контрола на качеството –уч.пр. |
Практически |
18.06 |
112 |
Радостин Минчев Тодорка Златева |
професия: Монтьор на селскостопанска техника
Николай Томов Щерев IХ клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
Място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
I чужд език англ. |
Писмен/устен |
17.06 |
206 |
Милица Герджиков Дамян Колев |
2 |
II чужд език –руски |
Писмен/устен |
18.06 |
206 |
Милена Томева Елена
Тончева-Абова |
професия: Техник-технолог в хранително вкусовата
промишленост
Величка Христова Х клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1. |
Български език и литература |
Писмен |
15.06 |
206 |
Мария Митева Петя Кунчева |
2. |
II чужд език –френски |
Писмен/устен |
18.06 |
206 |
Елена
Тончева-Абова Дамян Колев |
3. |
Философия |
писмен |
16.06 |
206 |
Ирена Петкова Йовелина Тодорова |
професия: Организатор на туристическата и агентска дейност
Пламена Донева Х клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата, час |
място№ на кабинет |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Български език и литература |
писмен |
15.06 |
206 |
Мария Митева Петя Кунчев |
2 |
География и икономика |
писмен |
22.06 |
206 |
Катя Неделчева Иван Петров |
3 |
История и цивилизации |
писмен |
23.06 |
206 |
Павлина Василева Катя Неделчева |
4 |
Биология и здравно образование |
писмен |
24.06 |
206 |
Анна
Костова Емилия
Петрова |
5 |
Физика и астрономия |
писмен |
25.06 |
206 |
Саша
Друмева Виктория
Николова |
6 |
Химия и опазване на околната среда |
писмен |
29.06 |
206 |
Виктория
Николова Анна
Костова |
7 |
Философия |
писмен |
16.06 |
206 |
Ирена Петкова Йовелина Тодорова |
8 |
Iчужд език английски |
писмен/устен |
18.06 |
206 |
Дамян
Колев Милица
Герджикова |
9 |
II чужд език френски |
писмен/устен |
17.06 |
206 |
Елена
Абова Дамян
Колев |
10 |
Икономика |
писмен |
30.06 |
206 |
Радост
Колева Милица
Герджикова |
11 |
Математика |
писмен |
19.06 |
206 |
Саша
Друмева Пенка
Пеева |
12. |
Организация и функциониране на
хотелауч.практика |
практически |
26.06 |
203 |
Радост
Колева Милена
Жеркова |
Техник-технолог в хранително вкусовата промишленост
Веселина Йоргова ХI клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Микробиология |
писмен |
17.06 |
206 |
Р.Минчев Тодорка Златева |
2 |
Аналитична химия с физични свойства |
писмен |
18.06 |
206 |
Р.Минчев Тодорка Златева |
професия: Организатор на туристическата агентска
дейност
Донка Танева ХI клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1. |
Български език и литература |
писмен |
15.06 |
206 |
Петя Кунчева Генка Динева |
2. |
Туристически ресурси на България |
писмен |
16.06 |
206 |
Катя
Неделчева Радост
Колева |
Минка Панайотова ХI клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1. |
Физическо възпитание и спорт |
практически |
18.06 |
Физк. салон |
Стоян Шатов Преслав Павлев |
2. |
Туристически ресурси на България |
писмен |
16.06 |
206 |
Катя
Неделчева Радост
Колева |
3. |
Земеделие и животновъдство |
писмен |
17.06 |
206 |
Цветанка
Стефанова тоня Димитрова |
4. |
Земеделие и животновъдство –уч.практик |
практически |
19.06 |
115 |
Цветанка
Стефанова Тоня
Димитрова |
Мария Павлинова ХI клас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Български език и литература |
писмен |
15.06 |
206 |
Петя Кунчева Генка Динева |
2 |
Физическо възпитание и спорт |
писмен |
18.06 |
Физк. салон |
Стоян Шатов Преслав Павлев |
3 |
Счетоводство и отчетност в туризма |
писмен |
17.06 |
206 |
Радост Колева Милена Жеркова |
4 |
Туристически ресурси на България |
писмен |
16.06 |
206 |
Катя
Неделчева Радост
Колева |
5 |
Земеделие и животновъдство –уч.практика |
практически |
19.06 |
115 |
Цветанка
Стефанова Дамяна
Иванова |
6 |
Производствен практика |
практически |
22.06 |
203 |
Радост
Колева Милена
Жеркова |
Йорданка Демирева ХIклас
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Български език и литература |
писмен |
15.06 |
206 |
Петя Кунчева Генка Динева |
2 |
Туристически ресурси на България |
писмен |
16.06 |
206 |
Катя
Неделчева Радост
Колева |
професия: Техник на селскостопанска техника
Венцислав
Антоанетов, Иван Красимиров ХII
№ ред |
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата, час |
място№ на кабинет |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Български език и литература |
писмен |
15.06 |
206 |
Генка Динева Петя Кунчева |
2 |
Математика |
писмен |
19.06 |
206 |
Пенка
Пеева Саша
Друмева |
3 |
Свят и личност |
писмен |
17.06 |
206 |
Ирена Петкова Йовелина Тодорова |
4 |
Чужд език по професия английски език |
писмен |
18.06 |
206 |
Дамян
Колев Милица
Герджикова |
5 |
БЕЛ -ЗИП |
писмен |
25.06 |
206 |
Генка Динева Петя Кунчева |
6 |
Трактори и автомобили |
писмен |
22.06 |
206 |
Ж.Желязков
Зара
Герджикова |
7 |
Диагностика и ремонт |
писмен |
23.06 |
206 |
Ж.Желязков
Зара
Герджикова |
8 |
Експлоатация на земеделска техника |
писмен |
24.06 |
206 |
Зар
герджикова Ж.Желязков
|
9 |
Диагностика и ремонт уч.пр. |
практически |
30.06 |
Уч.раб |
Желязко
Желязков Георги
Халков |
10 |
Лаборатория на трактори и автомобили уч.пр. |
практически |
29.06 |
Уч.работилница |
Ж.Желязков
Георги
Халков |
11 |
Лаборатория по селскостопански машини уч.пр. |
практически |
26.06 |
Уч. работилница
|
Ж.Желязков
Г.Халков
|
12 |
География и икономика ЗИП |
писмен |
16.06 |
206 |
Катя
Неделчева Иван
Петров |
Специалност:Лозаровинарство
Професия: Техник на лозаровинарството
Красимир Дойчинов ХIIклас
|
Учебен предмет, клас |
вид на изпита |
Дата, час |
място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Български език и литерататура |
писмен |
15.06 |
206 |
Генка Динева Петя Кунчева |
2 |
Математика |
писмен |
19.06 |
206 |
Саша Друмева Пенка Пеева |
3 |
Свят и личност |
писмен |
17.06 |
206 |
Ирена Петкова Йовелина Тодорова |
4 |
Технохимичен контрол –уч.практика |
практически |
30.06 |
114 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
5 |
Чужд език по професия -английски |
писмен/устен |
18.06 |
206 |
Дамян Колев Милица Герджикова |
6 |
Лозарство |
писмен |
16.06 |
206 |
Тоня Димитрова Мартин Стайков |
7 |
Технология на винопроизводството |
писмен |
22.06 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
8 |
Машини във винопроизводството |
писмен |
23.06 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
9 |
Микробиология |
писмен |
24.06 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
10 |
Лозарство – уч. практика |
практически |
29.06 |
206 |
Мартин Стайков Тоня Димитрова |
11 |
Технология на винопроизводството-уч. практика |
практически |
26.06 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
12 |
БЕЛ-ЗИП |
писмен |
25.06 |
206 |
Генка Динева Петя Кунчева |
Иван Господинов ХII клас ЛВ
|
Учебен предмет, клас |
Вид на изпита |
Дата, час |
Място№ на каб. |
Училищна комисия по оценяване |
1 |
Микробиология |
писмен |
15.06 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |
2 |
География ЗИП |
писмен |
16.05 |
206 |
Катя Неделчева Иван Петров |
3 |
Машини във винопроизводството |
писмен |
17.05 |
206 |
Илко Драгиев Лена Петрова |