ПРОФЕСИОНАЛНА ГИМНАЗИЯ ПО
СЕЛСКО СТОПАНСТВО – НОВА ЗАГОРА
Утвърдил: Юлия Стефанова - Директор
График
за поправителна сесия на учениците в самостоятелна форма на обучение,
м. април 2019 година
№ |
Учебен предмет |
Клас |
Ученици |
Дата |
1. |
Български език и литература |
VIII |
Николай Томов Щерев |
10.04.2018г |
IX |
Величка Христова Велева Иван Иванов Вълев |
|||
XI |
Красимир Кънчев Дойчинов Радомир Стоянов Велев Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
|||
XII |
Ивелин Петров Джабаров Мирослав Неделчев Койчев Недка Здравкова Миланова Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
|||
Предприемачество |
XII |
Слав Атанасов Славов |
||
Икономика |
Х |
Донка Танева Иванова |
||
2. |
География и икономика |
VIII |
Николай Томов Щерев |
11.04.2018 г. |
IX |
Величка Христова Велева |
|||
X |
Донка Танева Иванова Гита Емилова Атанасова Минка Атанасова Панайотова |
|||
География и икономика ЗИП |
XI XI XII |
Красимир Кънчев Дойчинов Яница Славеева Андонова Ивелин Петров Джабаров Мирослав Неделчев Койчев Стоян Петков Стоянов Недка Здравкова Миланова Богомил Илиев Райков Ваня Тачева Иванова Иван Илиев Иванов Елисавета Йорданова Мартинова Слав Атанасов Славов |
||
Животновъдство |
XI |
Ирина Апостолова Христова |
||
3. |
Математика |
XI |
Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
15.04.2018 г. |
XII |
Ивелин Петров Джабаров Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
|||
Физика и астрономия |
VIII |
Николай Томов Щерев |
||
IX |
Величка Христова Велева |
|||
X |
Минка Атанасова Панайотова |
|||
Селскостопанска техника ЗИП |
XII |
Недка Здравкова Миланова |
||
I чужд език - английски |
X |
Донка Танева Иванова |
||
4. |
Биология и здравно образование |
VIII |
Николай Томов Щерев |
16.04.2018 г. |
IX |
Иван Иванов Вълев |
|||
X |
Донка Танева Иванова Минка Атанасова Панайотова |
|||
Селскостопанска техника |
ХI |
Ирина Апостолова Христова |
||
XII |
Недка Здравкова Миланова |
|||
Трактори и автомобили |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
||
Предприемачество |
XI |
Яница Славеева Андонова |
||
5. |
Автоматизация |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Ивелин Петров Джабаров Стоян Петков Стоянов |
17.04.2018 г. |
Химия и опазване на околната среда |
VIII |
Николай Томов Щерев |
||
IХ |
Величка Христова Велева |
|||
X |
Минка Атанасова Панайотова |
|||
Експлоатация и ремонт на земеделска техника |
XII |
Недка Здравкова Миланова |
||
Философия |
XI |
Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
||
6. |
Български език и литература ЗИП |
ХI |
Красимир Кънчев Дойчинов Атанас Георгиев Славов Радомир Стоянов Велев Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
18.04.2018 г |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Ивелин Петров Джабаров Стоян Петков Стоянов |
|||
Чужд език по професията - френски |
XII |
Слав Атанасов Славов |
||
Настаняване и обслужване в къща за гости |
X |
Минка Атанасова Панайотова Донка Танева Иванова |
||
7. |
Свят и личност |
XII |
Слав Атанасов Славов Иван Илиев Иванов |
19.04.2018 г. |
Селскостопански машини |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
||
Традиционна кухня |
Х |
Минка Атанасова Панайотова |
||
Безопасност на движението по пътищата |
XI |
Радомир Стоянов Велев Ирина Апостолова Христова |
||
Счетоводство и отчетност в туризма |
XI |
Яница Славеева Андонова |
||
8. |
Производствена практика |
XII |
Слав Атанасов Славов Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
22.04.2018г. |
Производствена практика |
Х |
Минка Атанасова Панайотова |
||
Производствена практика |
XI |
Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
||
9. |
Физическо възпитание и спорт |
Х |
Минка Атанасова Панайотова |
23.04.2018 г. |
XI |
Красимир Кънчев Дойчинов |
|||
Растениевъдство |
XI |
Ирина Апостолова Христова |
||
Земеделие и животновъдство |
XI |
Яница Славеева Андонова |
||
Експлоатация на земеделска техника |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Стоян Петков Стоянов |
||
10. |
Диагностика и ремонт |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Ивелин Петров Джабаров Стоян Петков Стоянов |
24.04.2018 г. |
История и цивилизация |
XI |
Ирина Апостолова Христова Яница Славеева Андонова |
||
Х |
Минка Атанасова Панайотова |
|||
11. |
Диагностика и ремонт – учебна практика |
XII |
Мирослав Неделчев Койчев Богомил Илиев Райков Ивелин Петров Джабаров Стоян Петков Стоянов |
25.04.2018г. |
Растениевъдство – Учебна практика |
ХI |
Ирина Апостолова Христова |
||
Земеделие и животновъдство – учебна практика |
XI |
Яница Славеева Андонова |
||
Настаняване и обслужване в къща за гости – учебна практика |
X |
Минка Атанасова Панайотова |
Начало на изпитите – 17,00 часа.